Lai uzrakstītu komentāru nepieciešams reģistrēties
September 22, 2017, 11:50:20 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Par akvārija ūdens maiņu  (Read 19644 times)
Bigfisch
ierindnieks
*

View Profile
« on: April 18, 2008, 08:41:12 AM »

Gribu iztīrīt visu akvāriju izmazgāt un grunti samainīt varbūt kāds var pateikt kur likt zivtiņas uz to brīdi man bij doma ielaistvannā bet tur nav apsildes. Kā jūs Å¡ādās situācijās rīkojaties akvārijs man jau ir 2 gadi atpakaļ iekārtots un nu prasās pēc ģenerāltīrīÅ¡anas. Huh?
Mahs
admin un arī
ierindnieks

View Profile Email
« Reply #1 on: April 18, 2008, 09:20:20 AM »

Vajag iegādāties tādu palielāku plastmasas trauku un jaudīgu elektrisko ūdens sildītāju iepriekÅ¡ pārbaudot un ieregulējot lai sildītājs turētu pareizo temperatūru. Kad viss ir sagatavots vari pusi ūdens pārsūknēt uz pagaidu ūdens tilpni un neaizmirsti ielikt ūdens sildītāju tajā pagaidu akvārijā tad pārcel zivtiņas uz jauno pagaidu mājvietu. Un galvenais atceries ka ūdeni vajag saglabāt veco jauno ūdeni drīkstēs pieliet tikai apmēram vienu ceturto daļu. Cik liels ir tavs akvārijs?  Smiley
Bigfisch
ierindnieks
*

View Profile
« Reply #2 on: April 18, 2008, 10:04:26 AM »

Mana akvārija tilpums ir 200 litri. Tad jau sanāk ka jāmeklē būs kāda plastmasas vanna. Wink
Mahs
admin un arī
ierindnieks

View Profile Email
« Reply #3 on: April 18, 2008, 13:03:41 PM »

:)nu tad būs jāpapūlās
Turbomen
ierindnieks
*

View Profile
« Reply #4 on: May 19, 2008, 10:44:26 AM »

Idejas jau jums protams ir ļoti ekstrīmas bet es labāk atturētos no tādas ūdens nomaiņas jo nezin ar ko tas viss vēl var beigties. Pats svarīgākais ir atcerēties ka akvārijā nedēļas laikā drīkst maksimāli nomainīt tikai 20% ūdens. Kāpēc domā tik radikāli pieiet akvārija tīrīÅ¡anai un vai tad grunti nevar nomainīt mazām porcijām un pakāpeniski? Huh?
Nano
ierindnieks
*

View Profile
« Reply #5 on: May 23, 2008, 13:33:15 PM »

A varbūt prātīgāk būtu pielikt ūdens filtru un tad nevajadzētu tik bieži mainīt to ūdeni. Tongue
Bigfisch
ierindnieks
*

View Profile
« Reply #6 on: May 29, 2008, 21:31:43 PM »

Redzi, Nano, ūdens filtrs palīdz pret netīru ūdeni bet man jau gribētos tikt vaļā no tām melnajām bārdām vaļā... mainu ik pa laikam grunti un akvārija dekorācijas bet ir viena maza problēma tās melnās aļģes.
Brencis
ierindnieks
*

View Profile
« Reply #7 on: June 27, 2008, 07:49:38 AM »

Hi hi man liekas ka pret melnajām bārdām nepalīdzēs ūdens filtrs Kiss
normy
ierindnieks
*

View Profile WWW
« Reply #8 on: July 25, 2008, 14:52:14 PM »

Smiley no melnās bārdas dezinficējot akvāriju vaļa netiksi. sporas pieķeras pie zivtiņam, pie to žaunam vai ir vēderā, līdz ar to tev nāksies dezinficēt arī zivis un uztiasīt tam pamatīgu kuņģa skaloÅ¡anu Smiley tas nav to vērts

Liepājas akvāriju turētāji
leonora10
ierindnieks
*

hmh ! ;D

naw naw
View Profile
« Reply #9 on: February 28, 2010, 23:30:17 PM »

kad es tiru akvariju es lieku zivis traucinā un pectam kad istiru akwariju palaizu apakal

Grin neko nezinu
Ivčiks
ierindnieks
*

View Profile Email
« Reply #10 on: March 24, 2010, 14:50:33 PM »

A es savas zivtiņas dabūju ielaist bērnu plastmasas vannā jo akvārijam aizmugurējā Å¡uve sāka tecēt, vannā tās nodzīvoja visu nakti no rīta nevarēju atrast samiņu, tas bija izlēcis ārā no vannas un gulēja aptuveni 1,5 metru attālumā no vannas un bija jau sažuvis, baigi žēl! Embarrassed
Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: