Lai uzrakstītu komentāru nepieciešams reģistrēties
December 15, 2017, 15:49:50 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: IKRI.. ;)  (Read 4474 times)
goga21a
ierindnieks
*

View Profile Email
« on: February 14, 2009, 19:51:43 PM »

Sveiki,man akvariijis jau ir 2 gadu,akvaarija tilppums ir 200 l..
bet nesne es pamniija,kad man skalaarijas atliek ikrus,es panem u uzmaniigi ar  filtru ieliku burcinjaa un burcinjai vaaka vietaa uzliku marliiti,un viss bija normaali,un tagad peeksni skatos,ikri palikusi glaiigi palti,tam taa jabuut,vai vinji atmira..?? ;(
es nekad neemu to darijis 1 reizi vsp mantaa gadijaas.. Cheesy
Mahs
admin un arī
ierindnieks

View Profile Email
« Reply #1 on: February 14, 2009, 22:03:59 PM »

Ikri pēc dažām stundām palika balti jo tie nebija apaugļoti! Ja nebūtu izņemis ikrus atsevišķi skalārijas tos vienkārši apēstu. Mēģini noskaidrot vai tev ir arī tēviņi tai akvārijā vai tikai vienas mātītes. Smiley Wink
goga21a
ierindnieks
*

View Profile Email
« Reply #2 on: February 15, 2009, 20:03:08 PM »

a tas,nozimeee,kad es varu mest araa tas ikras,jeb vinjas veel buus deriigas,un buss mazaas zivtinmjas..! ? :O
flylady
Guest
« Reply #3 on: February 15, 2009, 20:46:19 PM »

Nē, zivtiņas tur sanākt nevar. Droši vien, ka tos ikrus var mest ārā. Manējās skalārijas pašas tos apēda  Cry
Mahs
admin un arī
ierindnieks

View Profile Email
« Reply #4 on: February 16, 2009, 09:46:12 AM »

Ja jums ikri ir jau atlikti tad pārsēdinot tos atsevišķa tilpumā, ūdeni ņemam no lielā akvārija un diezgan nopietni ir jāpieiet pie ūdens kvalitātes. Ūdenim jābūt ļoti labi izfiltrētam to var izdarīt caur smalku sinteponu 3-4 reizes rūpīgi to izfiltrējot. Ūdens temperatūŗu vajadzetu turēt 28 grādus + aerācija un to zāles stiebriņu ar ikriem pārnesot vajadzētu lai tie ikri netiktu izņemti no ūdens. Ja viss ir oki tad jāseko pakaļ kuri ikri aiziet bojā ( tā parasti notiek ) un bojātos pamazām vākt ārā, 1/3 daļa var aiziet bojā tā diemĹľēl notiek.Smiley Traukā ar ikriem vajadzētu sākumā turēt ūdens līmeni 6-8cm un vēlamais  tilpums akvārijam (traukam) varētu būt uz 40 litriem, ja to pielej līdz malām ar ūdeni. Wink
« Last Edit: February 16, 2009, 16:16:26 PM by Mahs » Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: