Lai uzrakstītu komentāru nepiecieams reģistrēties
September 22, 2017, 11:54:18 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Zivtiņu barošana ar saldētu barību!  (Read 8601 times)
Brunis
ierindnieks
*

View Profile Email
« on: October 07, 2010, 14:35:49 PM »

Sveiki, šodien iegādājos sasasldētu artēmiju, jautājums sekojošs, kā barot zivtiņas, vai barību vajag atsaldēt un tad barot vai nevajag atsaldēt? Huh? Huh? Huh?
Jonis
ierindnieks
*

Izdzīvos tas kurš spēs izmainīties!

View Profile
« Reply #1 on: October 12, 2010, 08:15:48 AM »

Es nekad neesmu atsaldējis, nolaužu gabaliņu un ielieku akvārijā, tas lēnām atkūst un izšķīst, zivteles sāk to knābāt tiklīdz to ieliek ūdenī. Grin
Sisi
ierindnieks
*

View Profile Email
« Reply #2 on: October 12, 2010, 16:08:06 PM »

Es gan vienmēr atsaldēju saldēto barību, jo uzskatu ka nekas labs nav ja zivtiņas ēd pārtiku kuras temperatūra ir pāris grādi virs nulles, saprotiet taču ka dabā tas nekad tā nenotiek! Roll Eyes
melhiors
ierindnieks
*

View Profile Email
« Reply #3 on: January 18, 2013, 08:08:02 AM »

es labak baroju zivtinas tomer ar sasaldetu baribu, jo barojot ar atsaldetu baribu maza dala baribas sasucas filtra. sasaldetas baribas atsalušas dalas ari var iesukt filtra-tapec iesaku izmantot barotavu.
kautko lidzigu šim: http://www.ebay.co.uk/itm/Aquarium-Fish-Tank-Feeding-Ring-worms-Sieve-7cm-8055-/130836260344?pt=UK_Pet_Supplies_Fish&hash=item1e7672e5f8
  ... šis pat labi noder barojot zivtinas ar parslam, granulam u.t.t (konuss nemas ara) - partika nepajuk pa visu akvariju.
Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: